1. حق مالکیت معنوی: تمامی محتواها، تصاویر، متن‌ها، لوگوها و سایر موارد موجود در سایت متعلق به مجموعه پانا الکترونیک می‌باشد. هرگونه استفاده غیرمجاز از این محتواها ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
  2. اطلاعات شخصی: هرگونه اطلاعات شخصی که از کاربران در اثر استفاده از سایت جمع‌آوری می‌شود، به صورت محرمانه و با رعایت قوانین حفاظت از اطلاعات شخصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. جهت اطلاعات بیشتر، لطفاً صفحه حریم خصوصی را مطالعه فرمایید.
  3. استفاده مجدد: هرگونه استفاده مجدد از محتواها، اطلاعات یا تصاویر سایت به منظور تولید، تکثیر یا انتشار در دیگر وسایل و منابع بدون اجازه کتبی از مجموعه پانا الکترونیک ممنوع می‌باشد.
  4. محتوای کاربران: در صورتی که کاربران در قسمت‌های تعاملی سایت (مانند نظرات یا ارسال مطالب) محتوا ارسال کنند، آنها تضمین می‌کنند که مطالب ارسالی غیر از هر گونه محتوای توهین‌آمیز، تهدیدی، توزیع‌کننده اطلاعات غلط یا مضر به دیگران می‌باشد. مجموعه پانا الکترونیک هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتواهای کاربران نخواهد داشت.
  5. خدمات و محصولات: ارائه خدمات و محصولات از طریق سایت بر اساس شرایط و مقررات جداگانه انجام خواهد شد که به صورت جداگانه اعلام می‌شوند.
  6. تغییرات در قوانین: مجموعه پانا الکترونیک مختار است که قوانین و مقررات را در هر زمان تغییر دهد. هر تغییر در این قوانین در سایت اعلام خواهد شد.
  7. تماس با ما: جهت ارتباط با مجموعه پانا الکترونیک و گزارش هر گونه نقض از قوانین، لطفاً از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس حاصل فرمایید.

با تشکر از توجه و همکاری شما مجموعه پانا الکترونیک